Partneři

Naším cílem je poskytnout zákazníkovi komplexní služby v oblasti IT v nejvyšší možné kvalitě. Od návrhu, přes realizaci až po následnou správu všeho co si dnešní trh žádá.

Link: www.ptcomp.cz

 

V naší příbramské Vinotéce Bobule Vám nabízíme velký výběr lahvových i stáčených sudových vín pocházejících nejen z Moravy. K dobrému vínu patří výborné sýry a další doplňky, které u nás také najdete.

Link: www.vinoteka-bobule.eu

 

Společnost byla založena v roce 1999 a dovozem použitých skútrů se zabývá od roku 2002. Společnost se specializuje na dovoz použitých skútrů z Itálie a to v nejširším spektru od obsahu 50 cm3 až 800 cm3 (skladem až 60 skútrů). Dále se zabývá servisem, prodejem nových neoriginálních a originálních náhradních dílu na skútry.

Link: www.sdily.cz

 

Firma Superski má na našem trhu desetiletou tradici. Vždy jsme lyžemi a vším okolo nich žili a žijeme, s trochou nadsázky můžeme tvrdit, že milujeme zimu celý rok. Neustále za Vás sledujeme nejnovější technologie a novinky týkající se lyžování a snowboardingu a snažíme se je Vám ihned zprostředkovat.

Link: www.superski.cz

 

 

Paganella - Gourmet & Relax, nacházející se v nádherném pohoří Dolomity, na vysoko položené plošině Paganella. Uprostřed lesa, v těsné blízkosti přírody, můžete znovu objevovat staré rytmy života, odpočinku a relaxace, a současně udržovat kontakty s vnějším světem pomocí moderní technologie.

Link: www.hotelpaganella.it

 

 

Naší filosofií je vytvořit z fitness životní styl pro každého v každém věku. BeFit energy club je postavem na principu členství. U nás neplatíte za jednotlivé vstupy do posilovny, cardio zóny, na studiové hodiny či do relax zóny. Stačí si pouze vybrat z mnoha druhů členství které jsme pro Vás připravili, zaplatit členský příspěvek a využívat naše služby kdykoli a jak dlouho jen budete chtít.

Link: www.befitclub.cz

 

Společnost REKLAMA 99 vstoupila na trh v roce 1995. Oborem její činnosti je, jak již název napovídá, výroba reklam, reklamní servis a marketingové poradenství. Základní filosofií je spokojenost klienta a vlastní reklamou je kvalitně vykonaná práce. Naší snahou je, aby se peníze investované klientem do reklamy zasloužily prostřednictvím naší činnosti na zvýšení jeho prosperity.

Link: www.reklama99.cz

 

Naše firma se již několik let zabývá také prodejem veškerého HW a PC sestav, notebooků a tiskáren. Samozřejmostí je záruční i pozáruční servis na všechnu výpočetní techniku.

Link: www.msservice.cz

 

Internetový prodej cyklistických potřeb, doplňků a náhradních dílů. Zakázková stavba MTB kol.

Link: www.bikedream.cz

 

Airbrush desing na různé povrchy a různé předměty, dle Vašich potřeb a přání.

Link: www.pddesign.ic.cz

 

Prodej sportovních potřeb a oděvů. Opravy, servis a půjčování lyží.

Link: www.firmy.cz

Sledujte nás

  • foto 04
  • foto 03
  • foto 05
  • foto 02
  • foto 01
  • foto 08

Mediální partner

Spolupracujeme se