Sponzoři

Pěnové sklo GEOCELL nabízí moderní řešení tepelné izolace základových desek. CONDA s. r. o., je výhradním dodavatelem pěnového skla GEOCELL pro Českou a Slovenskou republiku. Poskytujeme technické poradenství o pěnovém skle, asistenci na stavbě při ukládání materiálu a následnou realizaci základové desky na pěnovém skle.

Link: www.penove-sklo.net

 

Firma LeKo Příbram s.r.o. vznikla v roce 1992 v prostorách bývalých uranových dolů v Příbrami na Zdaboři jako velkoobchod (dále jen VO) s cigaretami. Postupně jsme dle přání odběratelů rozšiřovali sortiment o alkohol, cukrovinky, potraviny, až do dnešního plnosortimentního VO specializovaného na alkohol.

Link: www.lekomarket.cz

 

Firma Prodoli vznikla v roce 2003, oficiální registrace však proběhla až v roce 2005. Zpočátku jsme se zabývali pouze výrobou klasických rámů vylepšených různými nápisy. Postupem času nás však poptávka na trhu přiměla k vývoji originálních designů našich kol a doplňků. Jako nejzajímavější a nejméně používaná se jevila technika airbrush*. Moderní a netradiční design potřebuje i zajímavý materiál, proto jsou rámy našich kol, vyrobeny převážně jako celokarbonové monokoky.

Link: www.prodoli.com

 

Své postavení na trhu si firma Cetos cz s.r.o. vybudovala velmi rychle díky své solidní pověsti, schopnosti adaptovat se na podmínky trhu a individuální potřeby zákazníků. Díky dokonalému technickému řešení a kvalitě výroby využívají našich služeb jak velké a malé stavební firmy působící na českým trhu, tak individuální zákazníci a investoři.

Link: www.cetoscz.eu

 

 

Firma HECKL s.r.o. vznikla v roce 2009 fúzí firem Fontána P.M., BARD Moravia a Renko Rumburk.

Firma Fontána P.M. vznikla v roce 1992. Od svého počátku se specializuje na dodávky materiálu pro výstavbu inženýrských sítí. Snahou všech pracovníků je operativní a spolehlivé vyřizování objednávek, k tomu nemalou měrou přispívá i vlastní autodoprava. Naši zákazníci se tedy mohou spolehnout na včasné, cenově přijatelné dodávky s dopravou na místo určení.

Link: www.heckl.cz

 

Sledujte nás

  • foto 04
  • foto 03
  • foto 05
  • foto 02
  • foto 01
  • foto 08

Mediální partner

Spolupracujeme se